Kino Film Europe
Bratislava
Štefánikova 25
81105 Bratislava
www.kino.filmeurope.sk

Podujatie prebieha pod záštitou starostky Mestskej časti Bratislava – Staré Mesto Zuzany Aufrichtovej.

L’événement a lieu sous le patronage de Mme Zuzana Aufrichtová, Maire de Bratislava – Vieille Ville.

6.3. STREDA

KINOSÁLA
19:00
Verní neverní
L’Homme fidèle
75´


SCREENING ROOM
19:30
Prísľub úsvitu
La Promesse de l’aube
131’


KINOSÁLA
21:00
Niekto to rád zahalené
Cherchez la femme
88‘

7.3. ŠTVRTOK

KINOSÁLA
10:00
Dilili v Paríži
Dilili à Paris
95´

Projekcia pre študentov za účasti režiséra Michela Ocelota.
Une projection en présence du réalisateur Michel Ocelot.


SCREENING ROOM
17:00
Obávaný
Le Redoutable
107´


KINOSÁLA
18:00
Bécassine!
Bécassine!
102´


SCREENING ROOM
19:00
Kým nás svadba nerozdelí
Le Sens de la fête
115´


KINOSÁLA
20:00
Kniha obrazov
Le Livre d’image
84´

8.3. PIATOK

SCREENING ROOM
16:00
Môj syn
Mon garçon
84‘


KINOSÁLA
16:15
Vezmi si ma, kamoš
Épouse-moi mon pote
92´


SCREENING ROOM
17:45
Modlitba
La Prière
107´


KINOSÁLA
18:00
Bojovníčky slnka
Les Filles du Soleil
115 ´
Špeciálna projekcia pri príležitosti Medzinárodného dňa žien.
Une projection à l’occasion de la Jounée internationale des droits des femmes.


SCREENING ROOM
20:00
Gauguin
Gauguin – Voyage de Tahiti
102´


KINOSÁLA
20:15
Je mi fajn, s. r. o.
I Feel Good
103´

9.3. SOBOTA

SCREENING ROOM
14:00
Asterix a tajomstvo čarovného nápoja
Astérix : Le secret de la potion magique 
85´


KINOSÁLA
14:30
Dilili v Paríži
Dilili à Paris
95´


SCREENING ROOM
16:00
Bella a Sebastián 3: Navždy priateľmi
Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre
91´


KINOSÁLA
16:30
Verní neverní
L’Homme fidèle
75´


SCREENING ROOM
17:45
Kým nás svadba nerozdelí
Le Sens de la fête
115´


KINOSÁLA
18:00
Je mi fajn, s. r. o.
I Feel Good
103´
Po filme Q&A s herečkou Janou Bittnerovou.
La projection du film sera suivie d’un Q&A avec l’actrice Jana Bittnerová.


SCREENING ROOM
20:00
Prípad SK1
L’Affaire SK1
120´


KINOSÁLA
20:30
Yao
Yao
103´

10.3. NEDEĽA

SCREENING ROOM
14:45
Niekto to rád zahalené
Cherchez la femme
88‘


KINOSÁLA
15:15
Bella a Sebastián 3: Navždy priateľmi
Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre
91´


SCREENING ROOM
16:30
Bécassine!
Bécassine!
102´


KINOSÁLA
17:00
Bojovníčky slnka
Les Filles du Soleil
115 ´


SCREENING ROOM
18:30
Vezmi si ma, kamoš
Épouse-moi mon pote
92´


KINOSÁLA
19:15
Yao
Yao
103´


SCREENING ROOM
20:15
Verní neverní
L’Homme fidèle
75´


KINOSÁLA
21:15
Kniha obrazov
Le Livre d’image
84´

11.3. PONDELOK

KINOSÁLA
16:30
Vezmi si ma, kamoš
Épouse-moi mon pote
92´


SCREENING ROOM
17:00
Bojovníčky slnka
Les Filles du Soleil
115 ´


KINOSÁLA
18:15
Bécassine!
Bécassine!
102´


SCREENING ROOM
19:00
Je mi fajn, s. r. o.
I Feel Good
103´


KINOSÁLA
20:30
Modlitba
La Prière
107´


SCREENING ROOM
21:00
Kniha obrazov
Le Livre d’image
84´

12.3. UTOROK

SCREENING ROOM
15:45
Gauguin
Gauguin – Voyage de Tahiti
102′


KINOSÁLA
16:00
Modlitba
La Prière
107´


SCREENING ROOM
17:45

Yao
Yao
103´


KINOSÁLA
18:00
Je mi fajn, s. r. o.
I Feel Good
103´


SCREENING ROOM
19:45
Pán Bezchybný
Un homme idéal
103´


KINOSÁLA
20:00
Verní neverní
L’Homme fidèle
75´

X